Ogłoszenia nieruchomości Międzywodzie

76 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

76 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Działka budowlana przy lesie Międzywodzie

Międzywodzie,zachodniopomorskie

7 500 000 zł5 500 m² 1 363,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy unikalną działkę inwestycyjną w prestiżowej części Międzywodzia, zaledwie 500 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży. To oferta dla dewelopera szukającego pewnego zysku.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Westerplatte

Międzywodzie,zachodniopomorskie

1 250 000 zł85 m² 14 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:384 m²

Dom dochodowy nad morzem na sprzedaz w stylu willowym (willa) z 4 apartamentami do wynajęcia. Opis objektu: miejsce: ul Westerplatte w 72-420 Międzywodziu. Pow. gruntu: 384 m . Pow.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Międzywodzie

Międzywodzie,zachodniopomorskie

615 000 zł1 183 m² 519,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę. Działka ma pozwolenie na budowę 4 domów wolnostojących o pow. użytkowej 86 m2 (ok. 100 m2 całkowitej) i powierzchni działek ok. 250 m2, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Wojska Polskiego

Międzywodzie,zachodniopomorskie

690 000 zł45,50 m² 15 164,84 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne mieszkanie dostepne od zaraz,ulokowane na wydmach przy pieknej,szerokiej plazy.Mieszkanie posiada 2 pokoje,salon,aneks kuchenny w pelni wyposazony,bardzo duzej sypialni i lazienki.Budynek.

Międzywodzie,zachodniopomorskie

3 990 000 zł298 m² 13 389,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:922 m²

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Pensjonat w Międzywodziu położony pomiędzy Bałtykiem a Zalewem Kamińskim, jedynie 300 metrów od plaży, którą oddziela od miejscowości wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Międzywodzie

Międzywodzie,zachodniopomorskie

3 900 000 zł562,40 m² 6 934,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:501 m²

Lokalizacja międzywodzie, ścisłe centrum Bardzo dobrze zlokalizowany obiekt, bezpośrednio przy głównych ciągach komunikacyjnych. Najbliższe sąsiedztwo to zabudowa o charakterze mieszkalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Dom z tarasem Międzywodzie

Międzywodzie,zachodniopomorskie

3 300 000 zł280 m² 11 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 447 m²

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej 280 m2 znajdujący się w okolicy Międzywodzia, przepięknym miejscu blisko wody. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana uzbrojona Międzywodzie

Międzywodzie,zachodniopomorskie

349 000 zł1 370 m² 254,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Międzywodzie koło Zastania Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej działka numer 872/128 o powierzchni 1370 m2 położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Międzywodzie

Międzywodzie,zachodniopomorskie

4 770 000 zł691,17 m² 6 901,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:937 m²

Hotel, restauracja i salon gier 300m od plaży Przejmij gotowy biznes - o personel się nie martw - z nami masz pełną opiekę we wszystkich aspektach! % % % % - oferta na wyłaczność Willa.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym

Międzywodzie,zachodniopomorskie

717 000 zł44,94 m² 15 954,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Międzywodzie Twoje miejsce nad Bałtykiem Międzywodzie to jedna z tych nadmorskich perełek, które łączą w sobie wszystko, czego szukasz: szeroką, piaszczystą plażę (zaledwie 200 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Międzywodzie

Międzywodzie,zachodniopomorskie

1 450 000 zł218 m² 6 651,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:646 m²

Dwupoziomowy dom na działce 646m2 tylko niecałe 500m od morza. Parter to korytarz, dwie łazienki, dwie sypialnie, kuchnia, salon z kominkiem i wyjściem na taras. Piętro z niezależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Międzywodzie

Międzywodzie,zachodniopomorskie

17 999 999 zł18 200 m² 989,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż duża działka w pierwszej lini zabudowy od morza plan przewiduje możliwość wybudowania ok 12000 pum apartamenty mieszkania hotel, do 8 kondygnacji. Cena jest ceną netto należy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Międzywodzie

Międzywodzie,zachodniopomorskie

1 100 000 zł3 000 m² 366,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka pod zabudowę pensjonatową lub mieszkaniową w miejscowości Międzywodzie. Działka o pow. 3000 m 2 znajduję się około 1000 m od morza i 1000 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Międzywodzie

Międzywodzie,zachodniopomorskie

568 700 zł28,78 m² 19 760,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowy apartament w Międzywodziu oddalony o jedynie 350 metrów od malowniczej plaży. Rok budowy - 2020. Wysoki potencjał inwestycyjny - apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Wojska Polskiego

Międzywodzie,zachodniopomorskie

1 200 000 zł50,46 m² 23 781,21 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

W naszej ofercie wyjątkowy, dwupokojowy apartament o powierzchni 50,46 m , położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Międzywodziu tuż przy samych wydmach,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem

Międzywodzie,zachodniopomorskie

748 000 zł43,82 m² 17 069,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Komfort I inwestycja Apartament z ogrodem - około 300 m od morza Wyjątkowy apartament z prywatnym ogrodem i widokiem na zieleń, położony w eleganckim budynku zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Międzywodzie

Międzywodzie,zachodniopomorskie

295 000 zł2 000 m² 147,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Warszawska

Międzywodzie,zachodniopomorskie

550 000 zł45 m² 12 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:512 m²

Nieruchomość położona 450 m od morza w sąsiedztwie nowych i wyremontowanych budynków, składa się z udziału 1/2 w działce zabudowanej (189 m2) dwulokalowym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radosna

Międzywodzie,zachodniopomorskie

557 627 zł46,30 m² 12 043,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartamenty nad Morzem - upust 10% do końca Marca 2026 Deweloper delta dune Sp. z o.o. oferuje: na Sprzedaż - Kompletnie wyposażone (pod klucz) Apartamenty nad Morzem. Budynek zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Międzywodzie

Międzywodzie,zachodniopomorskie

2 890 000 zł4 707 m² 613,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 700 m od morza w Międzywodziu. Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona w nadmorskiej miejscowości Międzywodzie (gmina Dziwnów), w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy Międzywodzie

Międzywodzie,zachodniopomorskie

1 100 000 zł66 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 66 m2, znajdujące się w spokojnej części Międzywodzia, jedyne 50 m od morza. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Szkolna

Międzywodzie,zachodniopomorskie

550 000 zł25,76 m² 21 350,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 26 m , zaprojektowany przez architekta z dbałością o każdy detal. Mieszkanie usytuowane na parterze prestiżowego apartamentowca,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Działka inwestycyjna ogrodzona Międzywodzie

Międzywodzie,zachodniopomorskie

299 000 zł1 370 m² 218,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka nad morzem pod zabudowę jednorodzinną z dostępem do szerokiego na 4 m kanału melioracyjnego połączonego ze Strugą Lewińską, która przez Zalew Kamieński ma dostęp do morza.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Międzywodzie

Międzywodzie,zachodniopomorskie

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Międzywodzie

Międzywodzie,zachodniopomorskie

435 000 zł3 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Międzywodzie

Międzywodzie,zachodniopomorskie

1 239 000 zł4 204 m² 294,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania dwie działki po ok. 2100 m2 w pełni uzbrojone z planem zagospodarowania. - procent zabudowy wynosi 25% i 9,5 m w kalenicy ( bardzo dobry jak na morze). - działki nr.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy

Międzywodzie,zachodniopomorskie

1 490 000 zł278 m² 5 359,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:102 m²

Prywatna oferta agenta- brak prowizji. Sprzedam Dom Gościnny Amber w Międzywodziu tylko 550m prostą drogą od zejścia na plażę. W okolicy las, przystań Jachtowa (800m), restauracje, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Międzywodzie

Międzywodzie,zachodniopomorskie

1 200 000 zł97,82 m² 12 267,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 023 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 97,82 m2 położony w spokojnej miejscowości, 3 km od plaży w Międzywodziu. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   .

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Międzywodzie

Międzywodzie,zachodniopomorskie

10 500 000 zł5 500 m² 1 909,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta dla inwestora lub Developera. Nieruchomość w skład której wchodzi 8 działek przeznaczonych pod inwestycję deweloperską przewidującą budowę 5 budynków o łącznej pow. około 4100.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Międzywodzie

Międzywodzie,zachodniopomorskie

4 800 000 zł350 m² 13 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:214 m²

Międzywodzie! Prosperująca od lat, znana i lubiana kawiarnia, jedno - i dwupoziomowe pokoje, dwa duże mieszkania, a wszystko to wykończone ze smakiem - piękna mahoniowa stolarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Międzywodzie

Międzywodzie,zachodniopomorskie

690 000 zł45,27 m² 15 241,88 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Świetny apartament w nowym apartamentowcu w pierwszej linii od morza. Powierzchnia użytkowa to 45,27m2. Składa się na nią salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Westerplatte

Międzywodzie,zachodniopomorskie

752 706 zł47,34 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Pierwszych 10 apartamentów w promocyjnej cenie 15 000 pln brutto/m2! Osiedle Amber Apartments usytuowane zostanie przy ulicy Westerplatte 18 w cichej lokalizacji w Międzywodziu,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Międzywodzie

Międzywodzie,zachodniopomorskie

950 000 zł4 040 m² 235,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną położoną zaledwie 5 minut spokojnej jazdy do Międzywodzia. Działka o powierzchni 4040 m2, media-prąd, woda Niezwykle urokliwa działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

3 495 000 zł198 m² 17 651,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szanowni Państwo zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży funkcjonującego biznesu w Międzywodziu, budynku "mieszkalnego" z potencjałem najlepsza lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym

Międzywodzie,zachodniopomorskie

954 000 zł44 m² 21 681,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Międzywodzie, zielona 1a, 80m od morza! 44 m , które robią więcej niż niejedna willa. To nie jest kolejne przytulne mieszkanie blisko morza. To jest konkret dla kogoś, kto ma dość bylejakości,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Międzywodzie

Międzywodzie,zachodniopomorskie

400 000 zł1 108 m² 361,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nad morzem o powierzchni 1108 mkw. Zlokalizowana w województwie zachodniopomorskim w gminie Dziwnów tuż przy drodze wojewódzkiej 102 łączącej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Międzywodzie,zachodniopomorskie

875 610 zł40,63 m² 21 550,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowiec inwestycyjny 50 m od plaży zarabia od pierwszego dnia! Cena: kwota netto + 23% vat (vat odzyskasz po 60 dniach po akcie pomagamy w całym procesie). - brak pcc - możliwy zakup przez.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Międzywodzie

Międzywodzie,zachodniopomorskie

50 000 zł1 000 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem ogłoszenia jest działka rekreacyjna położona zaledwie 15 minut spokojnej jazdy od centrum Międzywodzia Bliskość rzeki dziwnej oraz morza - Wolińskiego Parku Narodowego czyni tą ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany, ul. Zwycięstwa

Międzywodzie,zachodniopomorskie

470 000 zł29,50 m² 15 932,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przytulny apartament w nadmorskiej miejscowości - Międzywodzie o łącznej o powierzchni 29,5m2, który składa się z: - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem

Międzywodzie,zachodniopomorskie

1 107 000 zł42 m² 26 357,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Podana cena jest ceną brutto! (fv 23%) - Istnieje możliwość odliczenia pełnego vatu rownież przez osobę fizyczną! Cena netto po odliczeniu vat = 900 000 zł W naszej ofercie wyjątkowy,.