Apartament, ul. Zielona
Zielona, Międzywodzie, zachodniopomorskie
- 875 610 zł
- 40,63 m²
- 21 550,82 zł/m²
Maria Huk
Skontaktuj się
Apartament, ul. Zielona
Zielona, Międzywodzie, zachodniopomorskie
zaktualizowane:
7 kwietnia 2026
Apartament, ul. Zielona
Zaktualizowane: 7 kwietnia 2026
875 610 zł 40,63 m² 21 550,82 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
3/3
2
2024
przynależne na terenie ogrodzonym
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
3/3Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2024Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonymStan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 875 610 zł (21 550,82 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 40,63 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2024
- technika budowy: nowa technologia
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednostronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Czynsz: 400 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: prysznic
- Media: gaz, siła; ogrzewanie: własne, centralne ogrzewanie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, alarm
- Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Maria Huk Nieruchomości, zaktualizowane: 07.04.2026
- numer ogłoszenia: 107/17089/OMS
Lokalizacja
- Adres: Zielona, Międzywodzie, Dziwnów, kamieński, zachodniopomorskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, luźna zabudowa jednorodzinna, tereny zielone i rekreacyjne, las
- umiarkowanie cicho
- W pobliżu: kościół, plac zabaw
Opis nieruchomości
Gotowiec inwestycyjny 50 m od plaży zarabia od pierwszego dnia!
Cena: kwota netto + 23% VAT (VAT odzyskasz po 60 dniach po akcie pomagamy w całym procesie).
- brak PCC
- możliwy zakup przez osobę prywatną (wtedy też masz pełny zwrot VAT)